PrivPlanet
PrivPlanetPrivPlanet
Strona główna
Foty wszelakie
Japonia
Nepal
Estonia
Indonezja
Łotwa
Słowenia
Dania
Islandia
Kuba
Grenlandia
Maroko
Hiszpania
Rosja
Indonezja
Indonezja

Przyleciałyśmy do Jakarty wczesnym wieczorem. Niewyobrażalna fala mokrego upału przywarła mi do pleców. Proces oddychania na jakieś pół godziny przestał być zupełnie nieświadomą czynnością. Wciągałam w siebie gąbczaste powietrze i dziwiłam się, że za oknami pada deszcz. Nie powinien. Jednak padał nieustannie przez następne dwa dni naszego pobytu w stolicy.
Indonezja
Indonezja

Kuta jak na imprezowe centrum Bali przystało powitała nas dobiegającą z klubów muzyką, lawirującymi od krawężnika do krawężnika parami i naprawdę cudownie prezentującymi się trannies w pełnym makijażu i seksownych ciuszkach na motorach. Na szczęście nie było to aż tak głośne i przytłaczające centrum hedonizmu jakiego się spodziewałam.
Indonezja
Indonezja

Selmat datang sorgawi – Witamy w raju. Wszystkie trzy Gili Islands reklamowane są bardzo chwytliwym hasłem: No cars, no bikes, no worries. I muszę przyznać, że rzeczywiście tak jest. Z daleka wyglądają jak trzy duże pizze położone obok siebie na turkusowym obrusie. Każda ma tylko taki sam szpinakowy topping. Jako pierwszy przystanek wybrałyśmy Gili Trawangan.
Indonezja
Indonezja

A teraz następuje tak zwany nieoczekiwany zwrot akcji. Naszym następnym celem miały być smoki z Komodo które były dla mnie priorytetem tej wycieczki no a potem Flores, czyli Marelnki must seen w programie. Niestety nie dane nam było wylądować w żadnym z tych miejsc. Pojechałyśmy nawet na lotnisko do Maumeru z nadzieją, że informacje w lokalnych biurach mogą być nie do końca prawdziwe.| Polityka Prywatności | Kontakt: ingeborge@wp.pl |